Prywatny Detektyw Poznań |
Telefon: (+48) 795 921 021 |
E-mail: magdar@interia.eu |
Magdalena Pławińska

Badanie przeszłości osób przez prywatnego detektywa

Opracowała: Magdalena Pławińska, prywatny detektyw.

Głównym zadaniem detektywa jest zdobywanie informacji – na temat osób, miejsc, firm i zdarzeń. Szczególnie istotna jest ta pierwsza usługa – wykorzystywana zarówno w zleceniach dla osób prywatnych, jak i dla firm.

Zdobywanie informacji o bliskich, kontrahentach i zaginionych

Badanie przeszłości osób, czyli sprawdzanie ich wiarygodności, potwierdzenie kwalifikacji i referencji może być przydatne:Prywatny detektyw Poznań

  1. W sytuacji, gdy tracisz zaufanie do kogoś bliskiego – Twój partner Cię oszukuje, boisz się, że Cię zdradza. Jeśli zebrane przez detektywa materiały, np. nagrania czy zdjęcia faktycznie wskazują na niewierność partnera,z pewnością zostaną włączone do materiału dowodowego. Z reguł jest to wystarczające potwierdzenie braku lojalności partnera. Dzięki twardym dowodom uzyskamy możliwość rozwodu z orzeczeniem o winie, co daje korzystniejsze warunki przy podziale majątku, alimentach czy opiece nad dziećmi.
  2. Kiedy chcesz poznać własną historię – detektyw może odtworzyć Twoje drzewo genealogiczne, odszukać zaginionych krewnych.Jeśli jesteś zainteresowany odszukaniem krewnego czy potwierdzeniem jego tożsamości, prywatny detektyw posiada odpowiednie doświadczenie, umiejętności a także zasoby do sprawnego odnajdywania ludzi.
  3. Gdy zaginął ktoś bliski – przeanalizowanie ostatnich dni, miesięcy, a nawet lat z pewnością pomoże w poszukiwaniach. Członkowie rodziny czy nawet najbliżsi przyjaciele mogą nie znać prawdziwych powodów, dla których poszukiwany nagle znika. Działania policji również bywają niewystarczające, zazwyczaj brakuje twardych dowodów, trop nagle się urywa. Nie warto lekceważyć nawet tych niepozornych sygnałów czy poszlak, jeśli cokolwiek nas niepokoi najlepiej zwrócić się do profesjonalisty.
  4. W procesie rekrutacji – detektyw zbada historię kandydata na stanowisko, a Ty tym samym będziesz miał pewność, że zatrudniasz właściwą osobę.
  5. Gdy planujesz zawarcie umowy z kontrahentem. Zawsze lepiej dmuchać na zimne i sprawdzić, czy osoba, z którą negocjujesz jest tym, za kogo się podaje i rzeczywiście posiada środki, o których mówi.

To tylko niewielki ułamek sytuacji, w których może przydać się pomoc detektywa. Ceny takich usług nie dają się ująć w żadne “widełki”. Wszystko zależy od tego, ile czasu, ludzi i środków musi zaangażować agencja detektywistyczna w wykonanie zadania.