Prywatny Detektyw Poznań |
Telefon: (+48) 795 921 021 |
E-mail: magdar@interia.eu |
Magdalena Pławińska

Praca prywatnego detektywa przy wykrywaniu zdrady

Masz podejrzenie, co do wierności partnera?

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, co do wierności swojej "drugiej połówki", skorzystaj z pomocy prywatnego detektywa. On zdobędzie dowody na to, że Twój partner/Twoja partnerka Cię zdradza… Oczywiście o ile to prawda.

W poniższym, krótkim poradniku przeanalizujemy mechanizmy działania agencji detektywistycznych i spróbujemy ustalić, jak wygląda ich współpraca z Klientem.

Prywatny detektyw robi zdjęcie1. Pierwsze spotkanie.

Jeśli już wynajmujesz prywatnego detektywa, musisz mu dokładnie przedstawić swoją sytuację. Podczas rozmowy, spróbuje on pewnie rozwiązać sprawę w najprostszy możliwy sposób.

Przecież nie każde podejrzenie zdrady musi być prawdziwe. W tym miejscu, warto pamiętać o tym, by prywatny detektyw był możliwie najlepiej wprowadzony w temat. Jak? Po prostu, musimy być szczerzy. Jeśli będziemy coś ukrywać, prawdopodobnie prawda i tak wyjdzie na jaw. Po co więc utrudniać całą sprawę?

2. Podpisanie umowy.

Jeśli decydujesz się na współpracę z prywatnym detektywem, oczekuj od niego bezwzględnie podpisania umowy. Pamiętaj, tylko profesjonaliści podpisują umowę! Bez niej, jakakolwiek współpraca nie ma sensu. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, co do uczciwości jak i profesjonalizmu detektywa, zawsze możesz go sprawdzić. Każdy prywatny detektyw, który prowadzi swoją działalność w sposób legalny, powinien posiadać wpis na listę działalności regulowanych (prowadzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych).

3. Współpraca – o czym warto pamiętać.

Pamiętaj, to że zlecasz swojemu detektywowi jakieś zadanie, wcale nie oznacza, że nie musisz się dostosowywać do jego poleceń. Pamiętaj, że najważniejsze jest to, by życie prowadzić normalnie – tak, jak miało to miejsce przed pojawieniem się pierwszych podejrzeń, odnośnie wierności partnera. Istotne jest również to by… nie przeszkadzać. Prywatny detektyw, ma swoje kanały informacji i metody, dzięki którym może odnieść sukces.

4. Efekt końcowy pracy.

I nadszedł ten ostateczny dzień, w którym potwierdzi się, bądź obali, Twoja teoria o niewierności partnera/partnerki. Najprawdopodobniej, otrzymasz od prywatnego detektywa stosowne sprawozdanie. Będą tam nie tylko opisy poszczególnych zdarzeń, ale też zdjęcia i inne dowody. Co więcej, jeśli faktycznie doszło do zdrady, detektyw może przedstawić swoje sprawozdanie podczas sprawy rozwodowej. Może on też, odgrywać w niej rolę świadka.